BRP LYNX KAR MOTOSİKLETLERİNİ KUZEY AMERİKA’YA TANITTI

Gelişmiş biniciler için tasarlanan Lynx marka kar motosikletleri.

Valcourt, Quebec, Kanada, 17 Şubat 2021 - BRP (TSX: DOO; NASDAQ: DOOO) şimdi en çok satan Avrupa kar motosikleti markası Lynx kar motosikletlerini Kuzey Amerika'ya ihraç ediyor. Bu hareket, bölgeye yeni bir kızak markasının on yıllardır ilk kez tanıtıldığını gösteriyor ve beraberinde tamamen yeni bir İskandinav sürüş stilini getiriyor - birçok ileri düzey sürücünün yıllardır can attığı bir şey.

Başlangıçta, BRP, Kuzey Amerika'ya iki yüksek kaliteli Lynx kar motosikleti modeli getiriyor: Patika sürüşünün heyecanını artırmak için yapılmış Lynx RAVE RE ve derin karı fethetmek için yapılmış Lynx Boondocker DS. Modellerin her biri, tamamen yeni ve heyecan verici bir kar üstü deneyimi arayan deneyimli, tutkulu sürücüler içindir.

Başkan ve CEO José Boisjoli, "Geçtiğimiz on yılda Lynx'i Kuzey Amerika pazarına getirmeyi hayal ettim, sadece binicilerin kar motosikleti seçeneklerini genişletmek için değil, aynı zamanda onlara çok farklı bir sürüş deneyimi yaşama fırsatı da vermek için."

"Bu, kar motosikleti tarihinde heyecan verici yeni bir bölüm: sadece yeni bir model sunmuyoruz; Kuzey Amerika'ya yepyeni bir markayı tanıtıyoruz ki bu, onlarca yıldır olmayan bir şey ”diye ekledi.

Zorlu meraklılara yönelik olan Nordic kar motosikleti, çok fazla seyir veya rahat bir sürüş olmadan çok aktif bir sürüş tarzıdır. Keşfedilmemiş olanı keşfetmekle ilgili. Lynx RAVE RE ve Boondocker DS modelleri, bu stile, sürüş koşullarına uyacak mükemmel sürüş özellikleri sağlayan benzersiz, üst düzey özelliklerle eşleşiyor.

 

Eski İskandinav Snocross Dünya Şampiyonu ve Lynx Snowmobile Proje Lideri Janne Tapio, “Lynx binicileri, her yıl karda ilk ve sonuncu olmak için çabalayarak bilinmeyeni yenmek için yaşıyorlar” dedi. "En iyi parkurların doğa tarafından yapıldığına inanıyorlar ve modern, aktif bir binicilik deneyimi ile en zorlu zorlukların üstesinden gelmeye hazırlar. Lynx markasının sunduğu şey budur. "

 

 

Lynx mistik, derin İskandinav mirasından doğmuştur, “Sisu” ile bir topluluk - sebat etmek ve fethetmek için sağlam ve sert bir cesaret. Kuzey Kutup Dairesi içinde veya yakınında sürüşün zorlu koşulları, tasarım ve mühendisliği, iz damperlerinin bulunmadığı yerlerde cezalara dayanacak ve Lynx kar motosikletlerinin tüm kar koşullarında gelişmesine izin verecek şekilde şekillendirdi. Bunu deneyen bisikletçiler hızla savunucu olacak ve farkın gerçek olduğunu bilecek.

 

Lynx RAVE RE ve iki farklı uzunluktaki Lynx Boondocker DS modeli, Kuzey Amerika'daki seçkin BRP bayilerinde depozito gerektiren bir perakende programıyla artık yalnızca bu baharda satın alınabilir. Bulunabilirlik hakkında daha fazla bilgi, derinlemesine ürün bilgisi ve teknik özellikler için www.brp-world.com/tr/tr/ adresini ziyaret edin.