TESLİMAT GÜNCELLEMESİ

Son Güncelleme: 7 Temmuz 2022

Bildiğiniz gibi, son birkaç yıl benzeri görülmemiş zorluklarla geçti. Araçlarımıza yönelik yüksek talep ve küresel tedarik sıkıntısı, aracınızın teslimatında gecikmelere neden olabilecek üretim ve lojistik zorluklarla karşı karşıya kalmamıza neden oldu. Pandemi nedeniyle elektronik bileşenlerin eksikliği, ulaşımda birikmiş işler ve en son olarak iş gücü kıtlığı gibi zorluklarla karşılaşmaya devam ederken, CEO'muz José Boisjoli zorluklara rağmen müşterilerimizin siparişlerini teslim etmek için aldığımız bazı önlemleri ele alıyor.

Parçaları daha hızlı almak için dünya çapında ek tedarikçiler sağladık ve birden fazla uçuş kiraladık.

Üretim ve depolama kapasitemizi artırdık.

Üretim programlarını değiştirdik ve bazı eksik bileşenleri olan birimleri kendimiz veya daha sonraki bir tarihte bayilerde güçlendirdik.

Hafta sonu ve gece vardiyalarını genişletmeyi başardık, bazı tesislerimizi 7/24 çalıştırdık ve birkaç ofis çalışanı montaj hattında ürünler üretmek için normal çalışma saatlerinin dışında gönüllü olarak zaman harcadı.

Çok sayıda lojistik zorluğun üstesinden gelmek için muazzam çabalara rağmen, bayinizin hazırlığı tamamlama ve üniteyi size teslim etme yeteneğini etkileyen üretimde ve ayrıca bileşen kullanılabilirliğinde gecikmelerle karşı karşıyayız.

Araç mevcudiyeti hakkında bilgi sahibi olmak için bayinizle iletişim halinde kalmanızı öneririz.

Bu sayfayı iki haftada bir güncelleyeceğiz ve üretimimiz ve meydana gelmesi durumunda beklenmeyen gecikmeler hakkında size en doğru bilgileri sunmayı amaçlayacağız.

Bu durumun ideal olmaktan uzak olduğunu biliyoruz ve montaj hattımız ve bayilerimiz aracınızı en kısa sürede teslim etmek için ellerinden gelen her şeyi yapmaya devam ediyor.

Devam eden güveniniz için teşekkür ederiz.

Haberin Detayları İçin:

https://www.brp-world.com/tr/tr/satis/arac-teslimat-guncellemesi.html