YENİ SKİ-DOO MODELLERİ

Yeni Ski-Doo Model Dizisi ile Kış Eğlencenizi En Üst Düzeye Çıkarın.

Valcourt, Quebec, Kanada, 17 Şubat 2021 - BRP (TSX: DOO; NASDAQ: DOOO), beklentilere meydan okuyan deneyimler sunmak için Ski-Doo Snowmobiles'i tasarlıyor ve binicilik deneyimini geliştirmek için sürekli olarak yeniliği teşvik ediyor. Bu durum, yeni kullanım ve konfor seviyeleri için endüstride ilk yarı aktif süspansiyon sistemi1 olan Smart-Shox'un ve bunlardan biri olan iki yeni Rotax 4 zamanlı turbo motor seçeneğinin tanıtımını içeren 2022 model serisinde devam ediyor.

Bir Ski-Doo'da şimdiye kadar sunulan en güçlü.

BRP Ski-Doo Küresel Pazarlama Direktörü Annick Lauzon, "Kar motosikletinin popülaritesi, çaylaklardan tecrübeli uzmanlara kadar - kış eğlencesini en üst düzeye çıkarmak isteyen sürücülerin akını olarak artıyor" dedi. "Bir Ski-Doo sürmenin heyecanı yadsınamaz ve 2022 serimiz, tüm beceri seviyelerindeki sürücüler için mümkün olan en iyi kar üzerinde deneyimi sağlamaya devam ediyor."

Üstün Kullanım, Daha Fazla Güç

2022 için yeni olan Ski-Doo, sektörün ilk yarı aktif süspansiyonu olan Smart-Shox'u belirli modellerde sunuyor. Teknoloji, hem geri tepme hem de sıkıştırma için otomatik ayarlamalarla ileriye doğru bir kuantum sıçramasını temsil ediyor ve her koşulda optimum kullanım sağlıyor. Konfor, Spor ve Spor + arasından seçim yapabileceğiniz üç sürüş modu ile sürücüler, kızak davranışını hızlı ve kolay bir şekilde değiştirebilir, sürüş süresini en üst düzeye çıkarabilir ve manuel ayarların zorluğunu ortadan kaldırabilir.

Trail binicileri, 180hp'de gelmiş geçmiş en güçlü Ski-Doo motor olan 900 ACE Turbo R ve 130hp üreten yeni 900 ACE Turbo güç paketinin piyasaya sürülmesiyle genişletilmiş bir Rotax 4 zamanlı motor seçeneği elde ediyor. Sürücüler artık ihtiyaçlarını karşılamak için 62, 95, 130 ve 180 hp olarak sunulan yakıt açısından verimli, güvenilir ACE 4 zamanlı motorlar arasından seçim yapabilirler.

 

Küresel Ürün Stratejisi Direktörü Pascal Vincent, "Ski-Doo, kullanım ve gücü ile lider olmaya devam ediyor" dedi. “Smart-Shox inanılmaz. Can-Am Off-Road Can-Am Off-Road markamızla kanıtlanmış bir teknoloji ve bunu karda test etme şansım oldu. Konfor ve kullanım için mutlak bir oyun değiştiricidir.

Neyle ilgili olduğunu görmek için onu deneyimlemelisin! 

 

Bir Efsanenin Dönüşü

Ski-Doo, meşhur yol tutuşunu ve gücünü sergilemeye yardımcı olmak için 2022'de sınırlı bir süre için efsanevi Mach Z kas kızağını geri getiriyor. Tamamen yeni Mach Z, bir kas kızağının ne olması gerektiğini ve neler yapabileceğini yeniden tanımlıyor. Yepyeni 180hp motoru ve sürücülerin gazı ezerken kulaktan kulağa sırıtmasını sağlayacak sektöre özel "Kalkış Modu" 2 dahil olmak üzere hız için üretildi.

Mach Z ayrıca Smart-Shox ve büyük bir dijital ekran dahil olmak üzere en son teknolojiyle doludur, böylece sürücüler her gün ikinci bir düşünce olmadan parkurlara çıkabilir.

 

Gelişmiş Çeviklik

 

Derin tozda oynamayı seven ileri düzey sürücüler için, Uzman Paketli Ski-Doo Summit X artık daha dar ayarlanabilir bir kayak duruşuna (34-36 inç) sahiptir ve bu da onu zorlu teknik arazide daha da çevik hale getirir. Sürücüler, sunduğu çevik yol tutuşunu takdir edecek ve toz içinde sonsuz eğlenceye olanak tanıyacak.

 

Araç özellikleri ve teknik bilgiler dahil olmak üzere 2022 Ski-Doo model serisinin tamamı hakkında daha fazla bilgi için www.brp-world.com/tr/tr/ adresini ziyaret edin.